SEKRETARIAT: 74 831 44 73 REKLAMA   KONTAKT

ZUZIA STACHYRA BYŁA WSPANIAŁA!

ZUZIA STACHYRA BYŁA WSPANIAŁA!

7 maj 2019 r. w Spółdzielczym Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie odbyły się eliminacje do 24 Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Śpiewające Brzdące”.

Jury w składzie: Aleksandra Napierajczyk, Joanna Barczyk i Damian Drozdowski po wysłuchaniu trzodziestu prezentacji dzieci postanowiło nominować do udziału w koncercie finałowym 10 solistów i 2 duety. Wśród nominowanych znalazła się nasza utalentowana sześciolatka Zuzia Stachyra, ucząca się sztuki wokalnej w Studiu Wokalnym „ACME” działającym przy Spółdzielczym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie pod okiem Ewy Kuceły. Dużym sukcesem należy nazwać występ Zuzi, ponieważ znalazła się w grupie dzieci najlepiej przygotowanych i zdobyła tytuł laureata 24 Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Śpiewające Brzdące”.

Świetny występ 15.05.2019 r. na scenie Teatru Robotniczego w Bielawie okazał się dobrze zdanym egzaminem i kolejnym cennym doświadczeniem dla naszej małej wokalistki. Zuzia i jej piosenka „Cala doskonała” podbiła serca zgromadzonej widowni zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jeszcze raz gratulujemy tytułu laureata w 24 Festiwalu „Śpiewające Brzdące” i trzymamy kciuki za kolejne występy.

Ave

Autor: