SEKRETARIAT: 74 831 44 73 REKLAMA   KONTAKT

Nowe mieszkania  w Piławie Górnej

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie oferuje na sprzedaż mieszkania w nowobudowanych blokach mieszkalnych w Piławie Górnej.

Lista dostępnych typów mieszkań:

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie oferuje nowoczesne mieszkania w Piławie Górnej .

Piława Górna to miasto pięknie położone w odległości blisko 15 km od Dzierżoniowa i praktycznie tyle samo od Ząbkowic Śląskich. Jego infrastruktura rozwija się bardzo dynamicznie w ostatnich latach. Świadczą o tym inwestycje takie jak: zespół boisk wielofukcyjnych Orlik, skatepark, siłownia plenerowa, nowa hala sportowa przy szkole podstawowej.

Planowany blok powstanie przy ul. Osiedlowej i jest to bardzo atrakcyjna okolica. W niewielkiej odległości od szkoły, przedszkola, urzędu miasta a także targowiska i dużego dyskontu spożywczego.

Lokalizacja cechuje się dużą ciszą i spokojem, ponieważ jest w sąsiedztwie ogródków działkowych oraz otwartej polnej przestrzeni z pięknymi krajobrazami na góry.

Piława Górna została ujęta w programie rządowym, który ma na celu wzbogacenie oferty komunikacyjnej mniejszych miejscowości. Efektem tego, będzie wznowienie bezpośredniego połączenia kolejowego z Wrocławiem, na trasie Wrocław-Kobierzyce-Piława Górna-Bielawa. Dodatkowo planowana jest duża i oczekiwana inwestycja drogowa, czyli budowa nowej S8, która usprawni podróż autem w kierunkach Wrocław i Kudowa Zdrój.
To wszystko składa się na wzrost znaczenia Piławy Górnej dla powiatu dzierżoniowskiego, co zapewne zaowocuje większym zainteresowaniem osiedlania się w tej miejscowości szczególnie młodych rodzin.

Poniżej przestawiamy ofertę dla zainteresowanych nabyciem nowych mieszkań w Piławie Górnej.

Atuty zakupu:

 • Wybór pomiędzy mieszkaniem lokatorskim a pełną własnością
 • Cena już od 25 tys. złotych przy zakupie mieszkania lokatorskiego.
 • Oferta skierowana do odbiorców nieposiadających zdolności kredytowych w bankach. Nabywca w ramach wkładu własnego wpłaca tylko 20 % wartości mieszkania. Pozostała część spłacana jest w miesięcznych ratach wraz z czynszem przez okres 30 lat z możliwością wcześniejszego wykupu na własność.
 • Cena 3900 zł/m2 brutto przy zakupie mieszkania na pełną własność. Nabywca decyduje, jaką kwotę wpłaca ze środków własnych, a na jaką zaciąga kredyt hipoteczny w banku.

Atuty inwestycji:

 • Budynek wyposażony w windę (pierwszy tego typu w Piławie Górnej) Dzięki temu znacząco wzrasta komfort życia rodzin z małymi dziećmi, a także czyni budynek przyjaznym dla osób starszych i niepełnosprawnych.
 • Lokale z balkonami.
 • Mieszkania z nowoczesnym poziomem wykończenia: tynki gipsowe na ścianach, gładzie gipsowe na sufitach, okna 5-komorowe 3-szybowe.
 • Możliwość dokupienia indywidualnych garaży z bramą wjazdową na pilota.
 • Możliwość wprowadzenia indywidualnych zmian w branżach budowlanej, sanitarnej i elektrycznej (klimatyzacja), co pozwala na idealne dopasowanie mieszkań do swoich potrzeb.

Atuty Lokalizacji:

 • Malownicza cicha i spokojna okolica jednocześnie blisko centrum Piławy Górnej.
 • Bliskie sąsiedztwo przedszkola, szkoły podstawowej, Miejskiego Ośrodka Kultury, biblioteki oraz filii Spółdzielczego Domu Kultury, oraz terenu rekrecyjno-sportowego z zespołem boisk, hali sportowej, skatparkiem, siłownią plenerową oraz placami zabaw
 • W najbliższych planach gminy jest także budowa żłobka
 • W 15 minut można dojechać samochodem do Dzierżoniowa lub skorzystać z dobrze rozwiniętej komunikacji publicznej
  zaledwie 300 metrów do centrum handlowo-usługowego i administracyjnego w Piławie Górnej

Atuty Inwestora – Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie:

 • 60 lat doświadczenia w budownictwie mieszkaniowym
 • fachowe doradztwo dla klientów zainteresowanych ofertą
 • Gwarancja wysokiej jakości i terminowej realizacji inwestycji

Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie na os. Jasnym 20 lub pod telefonem 74-831-44-73 wew. 38 oraz na stronie internetowej spółdzielni: smdzierzoniow.pl