SEKRETARIAT: 74 831 44 73 REKLAMA   KONTAKT

Nowe budynki przy ul. Lawendowej

WKRÓTCE „LAWENDOWY” START.

Marzec przyniósł dobre „lawendowe” informacje. Najważniejsza jest taka, że uprawomocniło się pozwolenie na budowę dwóch budynków przy ulicy Lawendowej, które realizowane będą przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Dzierżoniowie.

Więc już niebawem przy sprzyjającej pogodzie zainstalowane będzie zaplecze budowy i rozpoczną się roboty ziemne. Nad wszystkim górować będzie budowlany żuraw, czyli dźwig wieżowy, który wspomagać będzie prace ekip budowlańców, tak żeby zgodnie z planem do końca listopada przyszłego roku przekazać klucze do nowych mieszkań w pierwszym budynku przyszłym właścicielom lawendowych mieszkań.

7 marca odbyło się również pierwsze zbiorowe spotkanie organizacyjne z osobami, które oczekują na wymarzone nowe mieszkania. Zebranie było prowadzone w bardzo dobrej, optymistycznej i merytorycznej atmosferze. Pełna sala zainteresowanych osób nie dziwi, ponieważ w rekordowo szybkim czasie wszystkie mieszkania w pierwszym nowym budynku, który realizowany będzie przez Spółdzielnię przy ulicy Lawendowej w Dzierżoniowie znalazły swoich właścicieli. To kolejny raz kiedy działania Naszej Spółdzielni znajdują tak duże zainteresowanie na Dzierżoniowskim rynku nieruchomości.

Można się z tego tylko cieszyć i z optymizmem spoglądać w przyszłość, która przynosi rozwój Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie i wymierny, zauważalny znaczny przyrost nowych zasobów mieszkaniowych zarządzanych przez Spółdzielnię oraz rośnie ciągle zasób  ludzki członków naszej Spółdzielni, która jest liderem budowy nowych mieszkań od 2008 roku na terenie byłego Województwa Wałbrzyskiego.

Niebawem rozpoczną się też zapisy do drugiego budynku, który realizowany będzie przez Spółdzielnię przy ulicy Lawendowej. O czym na bieżąco informować będziemy na łamach miesięcznika Twoja Spółdzielnia.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się, ze szczegółową ofertą mieszkaniową Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie w siedzibie na Os. Jasnym nr 20 pokój nr 5.

budowlaniec

Autor: