SEKRETARIAT: 74 831 44 73 REKLAMA   KONTAKT

Zaprzyjaźniona Spółdzielnia Mieszkaniowa

WIZYTA DELEGACJI Z JELENIEJ GÓRY.

– Z tego, co tutaj oglądamy, wszystko jest piękne i bardzo dobrze wykonane – powiedział 27 lutego prezes Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Mirosław Garbowski, w trakcie wizyty w Dzierżoniowie przy najnowszym spółdzielczym budynku wielorodzinnym na Os. Różanym. – Chcemy te doświadczenia Spółdzielni Mieszkaniowej z Dzierżoniowa przenieść na nasz jeleniogórski grunt.

Była to już druga wizyta delegacji z Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w zaprzyjaźnionej Spółdzielni w Dzierżoniowie, a gości po nowym budynku oprowadzał prezes Daniel Kolinko i zastępca prezesa Wojciech Skupień.

– Przez ostatnie lata byliśmy spółdzielnią eksploatacyjna – dodaje prezes Garbowski. – Natomiast życie i trendy zmuszają nas do tego, żebyśmy szli w kierunku powiększenia naszych zasobów mieszkaniowych. Stąd nasza wizyta. Pan prezes Kolinko z dużą życzliwością i bardzo merytorycznie opowiada nam o swoich doświadczeniach, a ja mam świadomość, że nie należy wyważać otwartych drzwi i warto skorzystać z rad kolegów.

– Bardzo cieszymy się z tego, że przedstawiciele kolejnej Spółdzielni przyjeżdżają do nas, żeby wymieniać się doświadczeniami, ale też żeby skorzystać z naszej wyrobionej już na rynku marki oraz z rozwiązań, które stosujemy przy budowie nowych budynków – powiedział prezes SM w Dzierżoniowie, Daniel Kolinko. – Z naszych doświadczeń korzystają już między innymi spółdzielnie w Świebodzicach i Kluczborku.

Zainteresowanie nowymi budynkami wielorodzinnymi, wznoszonymi przez Spółdzielnię Mieszkaniową jest od lat bardzo duże. Już wkrótce dzierżoniowska SM rozpoczyna budowę dwóch nowych budynków przy ul. Lawendowej, w których znajdą się 72 mieszkania.

– Tradycyjnie wszystkie rozwiązania w nowych budynkach będą bardzo nowoczesne – zapewnia prezes D. Kolinko. – Warto dodać, że szykujemy się także do wzniesienia pierwszego od wielu lat budynku wielorodzinnego w Piławie Górnej.

Wszystkich zainteresowanych nowymi mieszkaniami w Dzierżoniowie i w Piławie Górnej zapraszamy do siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej na Os. Jasne 20.

jak

Autor: