SEKRETARIAT: 74 831 44 73 REKLAMA   KONTAKT

nowe budynki LAWENDOWE POZWOLENIE

Same dobre informacje płyną z przygotowań do rozpoczęcia nowej spółdzielczej inwestycji budowy nowych budynków wielorodzinnych przy ul. Lawendowej.

Najważniejsze to, że Starostwo Powiatowe wydało pozwolenie na budowę dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Lawendowej do realizacji przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Dzierżoniowie.

W chwili obecnej pozwolenie to uprawomocnia się.

Drugą dobrą wiadomością jest to, co pokazuje zimowa aura pogodowa, która w połowie lutego cieszy już wiosną i ponad 15 stopniami ciepła na plusie i słońcem w pełni. Jedno z drugim daje szansę rozpoczęcia prac w terenie może już nawet w marcu.

A na początek marca zorganizowane będzie już spotkanie osób zainteresowanych nabyciem nowych mieszkań w pierwszym budynku, który realizowany będzie przez Spółdzielnię przy ulicy Lawendowej, o czym każdy zapisany zainteresowany będzie poinformowany.

Dobrą wiadomością jest też to, że dla nowego Osiedla, które powstawać będzie przy ulicy Lawendowej w Dzierżoniowie, budowana będzie też nowa infrastruktura towarzysząca, zwiększająca komfort mieszkańców. Pierwszym tego elementem będzie sklep osiedlowy ogólnospożywczy, który powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Złotej i budynku wielorodzinnego, który został wybudowany kilka lat temu przy ulicy Lawendowej. Aktualnie wykonano już zjazd z ul. Lawendowej do planowanego do budowy sklepu osiedlowego.

Dalszy ciąg dobrych, lawendowych informacji przekażemy w następnym numerze „Twojej Spółdzielni”.

budowlaniec

Autor: