SEKRETARIAT: 74 880 20 10 REKLAMA   KONTAKT

Nowe Mieszkania Dzierżoniów ul. Korczaka

W odpowiedzi na coraz wyższe oczekiwania mieszkańców co do funkcjonalności   i estetyki oferty mieszkaniowej, w Dzierżoniowie, przy ul. Korczaka powstaje drugi nowoczesny budynek wielorodzinny.

Głównym atutem inwestycji jest dobra lokalizacja – blisko parku, szkoły i kościoła, dobrze skomunikowana z drogami wyjazdowymi w kierunku Wrocławia i Świdnicy.

Do sierpnia 2025 roku powstanie tam 43 komfortowych i rozkładowych mieszkań, o powierzchni od 30,70 m2 (duże kawalerki z balkonem) do 78m2 (mieszkania cztero i trzypokojowe, w pełni rozkładowe, wyposażone w dwa balkony). Cena już od 7.180 zł za m2.

Budynek będzie posiadał garaż podziemny ze stanowiskami postojowymi, a każde z miejsc wyposażone będzie w komórkę lokatorską. Dodatkowy atut to winda, która będzie obsługiwać wszystkie kondygnacje, w tym również halę garażową.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie postawiła nie tylko na funkcjonalność, ale także na jakość, powierzając zadanie wybudowania bloku sprawdzonemu wykonawcy – firmie budowlanej JASKÓLSCY – posiadającemu ponad trzydziestoletnie doświadczenie, realizującemu wiele innych prestiżowych inwestycji. Postawiono na wysoki standard wykończenia – miniwęzły, okna pięciokomorowe, trzyszybowe, drzwi antywłamaniowe, tarasy i balkony wykończone płytkami bezspoinowymi. Z dużych, przestronnych tarasów rozciągać się będzie widok na góry.

W dzisiejszych czasach nie można także zapomnieć o argumentach finansowych, dlatego Spółdzielnia oferuje elastyczny model spłaty mieszkania oraz oferuje najtańsze źródło ciepła z ciepłowni.

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania zapraszamy do wizyty osobistej w siedzibie Spółdzielni os. Jasne 20 pok. nr 2 lub do kontaktu telefonicznego tel. 74 880 20 34.