SEKRETARIAT: 74 831 44 73 REKLAMA   KONTAKT

Znamy wyniki XIII Konkursu „Ładnie przed domem”

Znamy wyniki kolejnego konkursu osiedlowych ogrodników „Ładnie przed domem”, który już od 12 lat organizowany jest przez Spółdzielczy Dom Kultury.

W tym roku Grand Prix konkursu trafiło do pana Anatola Szczerbiny z os. Jasnego. Jurorzy przyznali jedną I nagrodę. Trafiła ona do Tadeusza Kciuka (Os. Błękitne) oraz dwie równorzędne II nagrody – dla Czesławy Skiby (Os. Tęczowe) i Stanisławy Bylickiej (Os. Różane). Trzecie nagrody przyznano za ogródek przydomowy prowadzony przez Teresę Charasimiuk z Os. Różanego, a także przez panie: Teresę Stegner i Barbarę Kasprzycką (także z Os. Różanego) i Teresę Serwinowską i Zofię Skoczek z Os. Jasnego.

Przyznano też osiem wyróżnień, dla: Marty Potok i Zofii Rudnickiej, Waldemara Skwarka, Edmunda Łojewskiego, Jadwigi Krawiec, Kazimiery Staniszewskiej, Stanisława Poddębniaka, Marii Gromadzik i Jolanty Dudojć.

Wyniki przedstawione zostały laureatom podczas uroczystego spotkania 25 maja w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej. Z laureatami spotkały się w imieniu władz Spółdzielni Mieszkaniowej – Główna Księgowa – Renata Sołek i zastępca Głównej Księgowej – Anna Wojda.

Autor: